Anadolu Efes Spor Kulübü

Anadolu Efes Spor Kulübü altyapı seçme sonuçları...

7-8 Haziran tarihlerinde Anadolu Efes Spor Kulübü Merter Tesisleri ve Maltepe Pamukspor Tesisleri’nde ve 14 Haziran’da Caferağa Spor Salonu’nda yapılan Anadolu Efes Spor Kulübü altyapı seçme sonuçları aşağıdaki gibidir:

2000 Doğumlu Sporcular

  • Atakan Dağlı
  • Berkay Taşer
  • Can Aydın
  • Miraç Durhan
  • Orhan Püskül
  • Recep Berkay Sezer
  • Salih Çayıroğlu
  • Sefa Bilgin
  • Selçuk Erkek
  • Taykun Macit
  • Timur Alpaslan
  • Tunç Bora Elçin

2001 Doğumlu Sporcular

  • Ahmet Eren Çırak
  • Batuhan Meral
  • Doruk Özyurt
  • Eren Ocak
  • Gaffar Çetin

2002 Doğumlu Sporcular

  • Alp Özbudak
  • Bora Sancak
  • Bora Yılmaz
  • Efe Altın
  • Efe Özalkan
  • Egemen Karamahmut
  • Emir Gedik
  • Emir Kara
  • Joseph Bradley
  • Kaan Karakaya
  • Kerim Demir
  • Naci Bora Yıldırım
  • Orhan Püskül
  • Özgür Omak
  • Taylan Özgür Emre
  • Umutcan Mengül Oğul
  • Yiğit Alp Şeker

2003 Doğumlu Sporcular

  • Ahmet Emre Sakarya
  • Başar Tuncel
  • Berkay Terzi
  • Berke Gürsoy
  • Hasan Aktar
  • Hasan Emir Kaya
  • Melih Kara
  • Miraç Sefa Kaya
  • Mirza Musab Şahin
  • Nihat Emin Tanrıbuyurdu
  • Orhan Arda Ünlü
  • Poyraz Alp Ateş
  • Serdar Ata Kınram
  • Tarık Bartu Esen
  • Ulaş Akpınar
  • Yunus Emre Hamatoğlu

2004 Doğumlu Sporcular

  • Anıl Kaleci
  • Arda Lülecioğlu
  • Arda Oruçoğlu
  • Arif Emre Erkan
  • Cihat Berke Öztürk
  • Ege Yüksel
  • Efe Bilgin
  • Furkan Talha Akbıyık
  • Halim Altın
  • Kaan Durmaz
  • Kıvanç Mavkan
  • Mehmet Ömer Arpa
  • Mert Barut
  • Ömer Büke
  • Poyraz Elçin
  • Selimcan Paydaş
  • Umut Arhan Subaşı
  • Yiğit Ali Uysal
  • Yiğit Tekin
  • Yunus Emre Baydır

2005 Doğumlu Sporcular

  • Ali Hamza Altın
  • Alp Sarıkaya
  • Arda Bato
  • Arda Kıvanç Dilber
  • Arın Çıtak
  • Baran Baş
  • Berk Özmen
  • Bora Özcan
  • Demir Alp Dovan
  • Efe Casun
  • Efe İnan
  • Ege Atikol
  • Ege Casun
  • Ege Kılavuz
  • Eren Baş
  • Eren Efe Demirkaya
  • Mert Erol
  • Muhammet Emin Kahraman
  • Özgün Yiğit Mızrak
  • Tuna Taşçı
  • Yağız Aksu
  • Yiğit Arslan

    * Seçilen sporcular antrenmanlar için Anadolu Efes Spor Kulübü'nün ilgili yaş gruplarının antrenörleri tarafından aranacaktır.



     
Etiketler:
  • Altyapı