Anadolu Efes Fan Club'a Hemen Üye Ol · Üye Girişi
· Üyelik Aktivasyon
2019-2020 Sezonu Kombineleri Hakkında Bilgilendirme...

Değerli Anadolu Efesliler,

Turkish Airlines EuroLeague ve ING Basketbol Süper Ligi’nde 2019-2020 sezonunun sona erdirilmesi sebebiyle siz değerli kombine sahiplerimizle 2020-2021 sezonuna kadar Sinan Erdem Spor Salonu’nda maalesef bir araya gelemeyeceğiz.

Bu gelişmeler nedeniyle 2019-2020 sezonu içindeki ev sahibi statüsü ile oynayacağımız normal sezon maçlarımızın %25’i gerçekleştirilememiştir.

Geçmiş sezonlarda olduğu gibi, bu sezon da Anadolu Efes’i son saniyeye kadar destekleyen sizlerin desteği, önümüzdeki sezonlarda da kulübümüz için en önemli itici güç olacaktır.

Dileyen taraftarlarımız ödedikleri kombine bedellerinin %25’lik kısmını iade almak için başvurabileceği gibi, dileyen taraftarlarımız da kulübümüze her zaman olduğu gibi, bu konuda da destek olmak için kombinelerinin iade işlemini gerçekleştirmeyebilirler.

İade işlemi yapmak isteyen taraftarlarımızın, Biletix sistemine kayıtlı e-posta adreslerine Biletix tarafından gönderilecek maildeki linke tıklayarak hesap bilgilerini doldurması gerekecektir. İade işlemlerinin talep başvuruları, Biletix tarafından 10 Aralık 2020 tarihine kadar alınacaktır. Hesap bilgileri doğru olarak doldurulan iade talepleri, 1 Haziran 2020 tarihinden başlamak kaydıyla 14 iş günü içerisinde gerçekleştirilecek ve iadeler bildirilen hesaplara yatırılmaya başlanacaktır.

2019-2020 sezonu için kombine alarak #BenimYerimBurası diyen ve Covid-19 salgını süresince kulübümüze verdikleri desteği hiç azaltmayan tüm taraftarlarımıza bir kez daha çok teşekkür ederiz.

2020-2021 sezonunda da salonumuzda hep birlikte #BenimYerimBurası demeye devam edeceğiz.