Anadolu Efes Spor Kulübü

Anadolu Efes Kızları’na Oylar Final İçin...

Ülkemizi 2018 EuroLeague Dance Challenge’da temsil eden tek Türk dans grubu olan Anadolu Efes Kızları, yarı finale kalarak büyük bir başarı elde etti. Yarı finalde Zalgiris Kaunas’ın dans grubuyla eşleşen Anadolu Efes Kızları, oylama için tüm basketbolseverlerin desteğini bekliyor. Basketbolseverler, Anadolu Efes Kızları’na destek olmak için 19-26 Şubat tarihleri arasında Twitter ve Instagram üzerinden “#EFESDance Anadolu Efes” ifadesiyle attıkları her yorum veya tweet ile oy kullanabilirler. EuroLeague Dance Challenge’ın galibi, 2018 Turkish Airlines EuroLeague Final Four’unun resmi dans grubu olacak.

Turkish Airlines EuroLeague ve 7DAYS EuroCup’ta mücadele eden 9 takımın katıldığı 2018 EuroLeague Dance Challenge’da Anadolu Efes Kızları’nın yürüyüşü sürüyor.

Gruplarında ikinci olan takımlar arasında en çok oy alan dans grubu olan Anadolu Efes Kızları, yarı finalde Zalgiris Kaunas’ın dans grubunu geçmek için tüm basketbolseverlerin desteği beklerken taraftarlar da diledikleri kadar oy kullanabiliyorlar.

Kritik oylama, 19 Şubat Pazartesi günü başlayacak...

19 Şubat Pazartesi günü başlayacak olan yarı final oylaması, 26 Şubat Pazartesi günü sona erecek ve kazanan takım, finale çıkmaya hak kazanacak.

Anadolu Efes Kızları, Zalgiris Kaunas dans grubunu geçmeleri halinde CSKA Moskova - ALBA Berlin eşleşmesinin galibi ile finalde karşılaşacak.

Anadolu Efes Kızları’nı şampiyon olarak görmek isteyen Türk basketbolseverler, saniyeler içerisinde oy kullanabilirler.

Twitter üzerinden “#EFESDance Anadolu Efes” ifadesiyle yapılan her yorum bir oy sayılırken Instagram’da ise Euroleague resmi hesabı @EuroLeague’den paylaşılacak yarı final resmi videosu altına yapılacak her yorum bir oy sayılacak. Basketbolseverler bu sayede bir Türk dans grubunun bu yarışmayı ilk kez kazanmasına destek olabilirler.

EuroLeague Dance Challenge’ın final oylaması ise 5-12 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek.

F4 Tickets