Anadolu Efes Spor Kulübü

Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Yaz Kampları, Gloria Sports Arena’da Bryant Dunston’ın da katılımıyla başladı...

Smart Casual Event organizasyonuyla Gloria Sports Arena’da altışar günlük dört kamp olarak organize edilen Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Yaz Kampları, Anadolu Efes’in başarılı oyuncusu Bryant Dunston’ın da katılımıyla başladı. Anadolu Efes Spor Kulübü altyapı antrenörlerinin denetim ve koordinatörlüğünde gerçekleştirilen kampların ilk dönemi 23 Haziran’da sona ererken diğer kamplar ise 25-30 Haziran, 2-7 Temmuz ve 9-14 Temmuz’da organize edilecek. Anadolu Efes altyapı takımları için oyuncu taramalarının da yapıldığı kamplara Anadolu Efes’in diğer oyuncuları da katılarak basketbolcu adayları ile bir araya gelecekler. Çocuklarını Anadolu Efes Basketbol Yaz Kampları’na kaydettirmek isteyen aileler, 0850 441 16 78 numaralı telefondan veya https://yazkamplari.anadoluefessk.org/ adresinden detaylı bilgi alabilirler.

Basketbola ilgi duyan çocuklar ve ailelerden büyük ilgi gören, Smart Casual Event organizasyonuyla düzenlenen Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Yaz Kampları, Gloria Sports Arena’da gerçekleştirilen ilk eğitimler ile başladı.

2002 - 2009 doğumlu erkek basketbolcu adaylarının katılabildiği kamplarda basketbol eğitimlerinin yanı sıra katılımcılar eğlenceli yaz tatili etkinliklerine de dahil olacaklar.

Bryant Dunston’dan önemli tavsiyeler...

Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Yaz Kampları ilk döneminin en önemli sürprizi ise Anadolu Efes’in yıldız oyuncularından Bryant Dunston oldu.

Katılımcı basketbolcu adaylarına antrenörlük yapan başarılı pivot, basketbolun püf noktalarını anlatırken geleceğin basketbolcuları ile bol bol fotoğraf da çektirdi.

Bryant Dunston ve katılımcılar, yüksek tempolu basketbol eğitimlerinin ardından golf sahasına geçerek bu branşta da eğitim aldılar.

Basketbolcu adayları Gloria Sports Arena’da konaklıyor...

Kamp boyunca Gloria Sports Arena’da konaklayan basketbolcu adaylarına eğitimlerde kullanacakları Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Yaz Kampları malzeme seti de hediye ediliyor.

Çocuklarını basketbol eğitimleri ve yaz tatili eğlencesinin birleştiği Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Yaz Kampları’na kaydettirmek isteyen aileler, 0850 441 16 78 numaralı telefondan veya https://yazkamplari.anadoluefessk.org/ adresinden detaylı bilgileri alarak kısa süre içerisinde gerekli işlemleri gerçekleştirebilirler.

Bryant Dunston gibi başarılı Anadolu Efes oyuncularının ziyaret etmeye devam edeceği Anadolu Basketbol Yaz Kampları’nın kalan üç dönemi ise şu tarihlerde gerçekleştirilecek:

·         II. Dönem 25-30 Haziran
·         III. Dönem 2-7 Temmuz
·         IV. Dönem 9-14 Temmuz

Bugüne kadar binlerce genci Türk sporuna kazandıran Anadolu Efes Spor Kulübü, basketbola gönül veren tüm çocukları Basketbol Yaz Kampları’na bekliyor.F4 Tickets