Anadolu Efes Spor Kulübü

Anadolu Efes’te Final Four Medya Günü...

Turkish Airlines EuroLeague playoff turunda FC Barcelona Lassa’yı 3-2 ile geçerek 17-19 Mayıs 2019 tarihleri arasında İspanya’da, Vitoria-Gasteiz’da gerçekleştirilecek Final Four 2019 organizasyonuna katılmaya hak kazanan Anadolu Efes, Final Four Medya Günü’nü Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirdi. Medya mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği organizasyona Anadolu Efes Fan Club üyeleri de katıldı. Anadolu Efes Spor Kulübü Mobil Uygulaması’nda yayınlanan kampanyaya 1.000 puan karşılığında katılan ilk 25 taraftar, Final Four Medya Günü boyunca Anadolu Efes oyuncuları ile vakit geçirdi ve fotoğraf çektirdi. Anadolu Efes Spor Kulübü Baş Antrenörü Ergin Ataman ve oyuncular ise Final Four öncesinde çok heyecanlı olduklarını belirttiler.

Anadolu Efes Spor Kulübü, Turkish Airlines EuroLeague Final Four heyecanını, 8 Mayıs 2019 Çarşamba günü Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirdiği Medya Günü’nde medya mensupları ve taraftarları ile paylaştı.

Anadolu Efes taraftarları takım fotoğraflarında yer aldı...

Anadolu Efes Spor Kulübü partnerlerinden temsilcilerin de katıldığı organizasyonda medya mensuplarının sorularını yanıtlayan Anadolu Efes oyuncuları, tüm basketbolseverlerden Final Four boyunca Vitoria-Gasteiz’da, ekran başında ve sosyal medya platformlarında destek beklediklerini ifade ettiler.

Baş Antrenör Ergin Ataman ve oyuncular, Final Four öncesinde çok heyecanlı olduklarını da belirttiler.

Anadolu Efes Spor Kulübü Mobil Uygulaması’nda yayınlanan kampanyaya 1.000 puan karşılığında katılan ilk 25 Anadolu Efes Fan Club üyesi ise hayatları boyunca unutamayacakları bir gün yaşadıklarını belirttiler. Katılımcı Fan Club üyeleri, Anadolu Efes Spor Kulübü’nün Final Four öncesindeki takım fotoğraflarında da yer aldılar.

Anadolu Efes Spor Kulübü, Turkish Airlines EuroLeague Final Four 2019’un ilk maçında Fenerbahçe Beko ile karşılaşacak.

Anadolu Efes, karşılaşmayı kazanması halinde 19 Mayıs Pazar günü oynanacak final maçında, ilk maçı kaybetmesi halinde de yine 19 Mayıs Pazar günü oynanacak üçüncülük maçında ülkemizi temsil edecek.