Anadolu Efes Spor Kulübü

Anadolu Efes’ten Kasım Ayı Paket Bilet Kampanyası...

Turkish Airlines Euroleague’de oynadığı iki iç saha maçında basketbolseverlerin yalnız bırakmadığı Anadolu Efes, Kasım ayı içerisinde oynayacağı üç karşılaşma için özel bir paket bilet kampanyası oluşturdu. Basketbolseverler, www.tixbox.com.tr üzerinden alacakları Kasım ayı paketi ile Unicaja Malaga, Panathinaikos Superfoods ve AX Armani Exchange Olimpia Milan maçlarını rahatlıkla izleyebilecek.

Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki iki Euroleague karşılaşmasında 12 binden fazla basketbolseveri ağırlayan Anadolu Efes, Kasım ayında da taraftarlarını mutlu edecek.

Kasım ayı içerisinde Euroleague’de üç iç saha maçı oynayacak olan takımlarını desteklemek isteyen Anadolu Efeslilerin https://www.tixbox.com.tr/etkinlik/4222/kasim-ayi-paketi adresinden satın alabileceği paket, şu maçlarda geçerli olacak:

3 Kasım Cuma, 20:30: Anadolu Efes - Unicaja Malaga
16 Kasım Perşembe, 20:30: Anadolu Efes - Panathinaikos Superfoods
30 Kasım Perşembe, 20:30: Anadolu Efes - AX Armani Exchange Olimpia Milan

Anadolu Efes Kızları ve Çaylak’ın da performanslarıyla renk katacağı üç maç için oluşturulan Kasım ayı paketinde fiyatlar ise şu şekilde belirlendi:

3. Kategori: 66 TL
2. Kategori: 120 TL
1. Kategori: 225 TL
Saha İçi S1: 555 TL

Anadolu Efes, Turkish Airlines Euroleague’de oynayacağı üç kritik iç saha maçı için tüm basketbolseverleri Sinan Erdem Spor Salonu’na bekliyor.

Etiketler:
  • Unicaja Malaga
  • Anadolu Efes
  • Turkish Airlines Euroleague
  • TIXBOX
  • Panathinaikos Superfoods
  • AX Armani Exchange Olimpia Milan
F4 Tickets