Anadolu Efes Spor Kulübü

Ataman: ''Kazanmak için tüm enerjimizi ortaya koyacağız...''

Turkish Airlines Euroleague 11. hafta maçında 7 Aralık 2018, Cuma günü İspanya’nın Real Madrid takımını konuk edecek olan Anadolu Efes’te baş antrenör Ergin Ataman karşılaşma ile ilgili görüşlerini şöyle açıkladı:

“Zor bir maça çıkacağız. Real Madrid takımı özellikle hücumda Facundo Campazzo ve Jaycee Carroll’ı çok etkili kullanıyor. Pota altında da Walter Tavares, Gustavo Ayon ve Anthony Randolph gibi fizik gücü yüksek oyuncuları var. Ama biz de Euroleague’de taraftarımızın da yaratacağı iç saha atmosferi ile birlikte galip gelmek için tüm enerjimizi ortaya koyacağız.”

Oyuncumuz James Anderson ise karşılaşma ile ilgili şöyle konuştu: “Zorlu bir mücadele olacak. Kendi sahamızı korumak için bir maça daha çıkacağız. Real Madrid de bizim gibi sekiz galibiyete sahip. Biz de bu maçı kazanarak, galibiyet sayısı olarak sıralamada onların üzerine çıkmak istiyoruz. Ama tabii ki kolay olmayacak. Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde son maçımızı kaybettik. Şimdi yeni bir galibiyet serisi yakalamak istiyoruz. Taraftarlarımızın salonu doldurup bizi desteklemelerini ve yeni bir zafer için motive etmelerini bekliyoruz...”

Etiketler:
  • real madrid
  • Anadolu Efes
  • Turkish Airlines Euroleague
  • Ergin Ataman
  • James Anderson
F4 Tickets