Anadolu Efes Spor Kulübü

Ataman: ''Normal Sezonda Oynayacağımız Son Maçı da Kazanmak İstiyoruz...''

Turkish Airlines Euroleague 30. hafta maçında 4 Nisan 2019, Perşembe günü İtalya’nın AX Armani Exchange Olimpia Milan takımını konuk edecek olan Anadolu Efes’te baş antrenör Ergin Ataman karşılaşma ile ilgili görüşlerini şöyle açıkladı:

“Euroleague’de çok iyi geçirdiğimiz normal sezonda kendi sahamızda oynayacağımız son maçı da kazanmak istiyoruz. Bu maç sıralamadaki yerimizi değiştirmeyecek olsa da, iyi basketbol oynayarak geniş bir rotasyonla sonuca gitmeye çalışacağız. AX Armani Exchange Olimpia Milan takımının Mike James, James Nunnally, Nemanja Nedovic ve Vladimir Micov gibi oyuncular ile birlikte Euroleague’in en kapasiteli ofansif ve ikili oyunları çok iyi oynayan bir kadrosu var. Zor ve zevkli bir karşılaşma olacağı kesin!”
 


Oyuncumuz Rodrigue Beaubois ise karşılaşma ile ilgili şöyle konuştu: “Kadrosunda çok yetenekli oyuncular bulunan ve play off için mücadele eden bir takıma karşı zorlu bir maça çıkacağız. Bizim açımızdan her ne kadar bu maçın sonucu sıralamamızı değiştirmeyecek olsa da, takım olarak ritmimizi devam ettirmeliyiz. Perşembe günü oynayacağımız bu karşılaşma play off öncesindeki son Euroleague karşılaşmamız olacak, bu yüzden de bizim için büyük önem taşıyor.”

Etiketler:
  • Anadolu Efes
  • Turkish Airlines Euroleague
  • AX Armani Exchange Olimpia Milan
  • Ergin Ataman
  • Rodrigue Beaubois
F4 Tickets