Bir Kitap da Sen Getir...

Anadolu Efes’in Türkiye Basketbol Ligi’nin 24. haftasında 29 Mart Pazar günü 19:00’da Abdi İpekçi Spor Salonu’nda oynayacağı Banvit karşılaşmasını basketbolseverler bilet yerine kitap getirerek izleyebilecek.

Anadolu Vakfı’nın desteği ile yurdun dört bir yanında ihtiyacı olan ilköğretim öğrencilerine kitap temin etmek amacı ile Kütüphaneler Haftası’nda düzenlenen organizasyonda taraftarlar yeni veya yıpranmamış kitaplarını getirerek maç biletlerini salondan teslim alabilecek. Basketbolseverlerin hassasiyet göstermesi gereken tek nokta ise kitapların ilköğretim seviyesinde roman, hikaye, kişisel gelişim, sanat, boyama vb. kitaplar olması, karalanmamış, boyanmamış ve yıpranmamış olması.

Bilet satışının yapılmayacağı karşılaşmada taraftarlar bir veya daha fazla kitap ile biletini temin edebilecek ve böylece ihtiyacı olan öğrencilerimize en az Anadolu Efes - Banvit maçında Abdi İpekçi Spor Salonu’ndaki taraftar sayısı kadar kitap kaynağı oluşturulabilecek ve basketbolseverler gençlerimizin aydınlık yarınları için çok önemli bir destek sağlamış olacak...

 

Etiketler:
  • TBL
  • Banvit
  • Anadolu Efes