Anadolu Efes Spor Kulübü

Birkan Batuk, Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Yaz Kampları İkinci Dönemi’nin Sürpriz Konuğu Oldu...

Smart Casual Event organizasyonuyla Gloria Sports Arena’da gerçekleştirilen Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Yaz Kampları ikinci döneminin en önemli sürprizi Birkan Batuk oldu. Başarılı oyuncu, Anadolu Efes altyapı antrenörlerinin denetim ve koordinatörlüğünde gerçekleştirilen çalışmalarda basketbolcu adayları ile deneyimlerini paylaştı. 2002 - 2009 doğumlu erkek basketbolcu adaylarının katılabildiği Basketbol Yaz Kampları’nda Anadolu Efes altyapı takımları için oyuncu taramaları da gerçekleştiriyor. Katılımcılar, temel basketbol eğitimlerinin yanı sıra golf ve yüzme gibi branşlarında da alanlarında uzman isimlerden eğitim alıyor.

Başarılı ve yüksek ilgiyle geçen birinci dönemin ardından Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Yaz Kampları’nın ikinci dönemi de çocuklardan ve ailelerden büyük ilgi gördü.

Smart Casual Event tarafından Gloria Sports Arena’da gerçekleştirilen kampların ikinci dönemine Anadolu Efes’in tecrübeli ve başarılı oyuncusu Birkan Batuk da katıldı.

Katılımcıların basketbol antrenmanlarında onlara eğitmenlik yapan Batuk, gün boyunca çocuklar ile birlikte zaman geçirdi.

Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Yaz Kampları’na dört dönem olarak organize edilecek...

Çocuklarının Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Yaz Kampları’nda hem basketbol eğitimi almasını hem de keyifli bir tatil dönemi geçirmesini isteyen aileler için kayıt süresi de devam ediyor.

Anadolu Efes altyapı takımları için oyuncu taramalarının da gerçekleştirildiği kamplara çocuklarını kayıt ettirmek isteyen aileler, 0850 441 16 78 numaralı telefondan veya https://yazkamplari.anadoluefessk.org/ adresinden detaylı bilgileri alarak kısa süre içerisinde gerekli işlemleri yaptırabilirler.

Basketbolcu adaylarının Gloria Sports Arena’da konakladığı ve Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Yaz Kampları malzeme setinin de kendilerine hediye edildiği kampların üçüncü ve dördüncü dönemleri ise şu tarihler arasında gerçekleştirilecek:

III. Dönem 2-7 Temmuz
IV. Dönem 9-14 Temmuz


F4 Tickets