Doğuş, Birkan ve Cedi lösemili çocuklar ile bir araya gelecek...

Anadolu Efes’in yıldız oyuncuları Doğuş Balbay, Birkan Batuk ve Cedi Osman lösemili çocuklar ile bir araya gelecek.

Anadolu Efes Spor Kulübü’nün doğal beslenme destek ürünleri sponsoru olan GNC, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda tüm çocukları lösemi hastası kardeşleriyle bir araya getirerek onlara eşsiz bir deneyim yaşatacak. Anadolu Efes’in başarılı oyuncuları Doğuş Balbay, Birkan Batuk ve Cedi Osman ile Efes Kızları ve maskot Çaylak lösemi hastası çocuklara moral desteği sağlayacak.

23-27 Nisan tarihlerinde devam edecek olan organizasyonda GNC Türkiye, 23 Nisan Çarşamba günü Buyaka AVM içinde kuracağı basketbol sahasında şut atışı yarışması ve Military Kids gibi spor aktiviteleri düzenleyerek çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak.

Organizasyonun ilk gününde çocuklar ile bir araya gelecek olan Doğuş, Birkan ve Cedi tüm çocuklara açık olacak Buyaka içindeki basketbol sahasında çocukların eğlencesine ortak olacak. Karşılarında kendilerinden çok daha uzun ve yetenekli basketbol oyuncularını gören çocuklar heyecanlı dakikalar yaşayacak. Aynı zamanda oyunculardan imza alma fırsatı yakalayacak olan çocuklara, GNC’den özel ürünler hediye edilecek.

Beş gün boyunca devam edecek olan etkinliklerde Anadolu Efes’li taraftarlar da unutulmadı. Organizasyon süresince açık kalacak Anadolu Efes standından 2014-15 sezonu için kombine kart alan tüm taraftarlara GNC multivitamin hediye edilecek.

23 Nisan Çarşamba günü saat 14:00’te çocuklarınıza sürprizlerle dolu bir gün yaşatmak için Buyaka’ya davetlisiniz...

Etiketler:
  • Anadolu Efes