Dusan Ivkovic: ''Kazanmak ve seriye devam etmek istiyoruz...''

Euroleague play-off turu üçüncü maçında 21 Nisan Salı günü İspanya’nın Real Madrid takımını konuk edecek olan Anadolu Efes’te başantrenör Dusan Ivkovic karşılaşma ile ilgili görüşlerini şöyle açıkladı:

“‎Daha önce de ifade ettiğim gibi play-off maçları normal sezon maçlarından farklı geçiyor. İkinci maçı kazanmayı hak etmiştik. Şimdi önümüzde iyi oynamak ve kazanarak seriye devam etmek için bir fırsat var. Unutmamalıyız ki Real Madrid çok iyi ve çok tecrübeli bir takım. İlk iki maçtan öğrenmemiz gereken dersler var. Oyunu daha iyi kontrol ederek kazanmak ve seride devam etmek istiyoruz...”

Anadolu Efes’in başarılı oyuncusu Cedi Osman ise karşılaşma ile ilgili şöyle konuştu: “Salı günü oynayacağımız maç bizim için ölüm kalım maçı olacak. Kazanacağımıza inanıyoruz, bunu ilk iki maçta gösterdik ama ne yazık ki son dakikalarda kaybettik. Yeni bir takımız ve tecrübe eksikliğimiz olabilir. Ama hatalarımızı bundan sonra tekrarlamamalıyız. Real Madrid yenilmeyecek bir takım değil, ilk turda onları İstanbul’da yenerek bunu kanıtlamıştık. İnanıyorum ki müthiş seyircimiz ile birlikte Salı günü zafer kazanıp yolumuza devam edeceğiz...”

Etiketler:
  • euroleague
  • real madrid
  • Cedi Osman
  • Dusan Ivkovic