Anadolu Efes Spor Kulübü

Perasovic: ''Kazanmak için sezonun en iyi savunmasını yapmalıyız...''

Turkish Airlines Euroleague yedinci hafta maçında 14 Kasım 2017, Salı günü İsrail’in Maccabi Fox Tel Aviv takımı ile deplasmanda mücadele edecek olan Anadolu Efes’te baş antrenör Velimir Perasovic karşılaşma ile ilgili görüşlerini şöyle açıkladı:

“Final Four için favori olan takımlardan biri ile karşılaşacağız. Maccabi Fox Tel Aviv sezonun başı itibariyle çok iyi basketbol oynayan bir ekip. Hızlı hücumlarda ve ribauntlarda çok etkililer ve bireysel olarak çok yetenekli ve kapasiteli bir takım. Bu maçı kazanmak için sezonun en iyi savunmasını yapmalıyız ve hücumda akıllı ve iyi oynamalıyız...”

Anadolu Efes’in başarılı oyuncusu Bryant Dunston ise karşılaşma ile ilgili şöyle konuştu: “Bizim için çok önemli bir maç. Geçtiğimiz hafta elde ettiğimiz galibiyetin ardından momentumu elimizde tutmak için çok mühim bir mücadele olacak. Kendi evinde çok iyi oynayan bir ekip ile karşı karşıya geleceğiz. Savunmaya iyi odaklanıp, hücumda da birlikte oynarsak, istediğimiz sonucu elde edebileceğimizi düşünüyorum.”

Etiketler:
  • Anadolu Efes
  • Bryant Dunston
  • Turkish Airlines Euroleague
  • Velimir Perasovic
  • Maccabi Fox Tel Aviv
Sports Business MBA F4 Tickets