Tomislav Mijatovic: ''Taraftarlarımızdan Yine Büyük Destek Bekliyoruz...''

Turkish Airlines Euroleague 31. hafta maçında 21 Mart 2024, Perşembe günü Almanya’nın Alba Berlin takımını konuk edecek olan Anadolu Efes’te baş antrenör Tomislav Mijatovic karşılaşma ile ilgili görüşlerini şöyle açıkladı:

“Çift maç haftasının ikinci maçında evimizde Alba Berlin’i konuk ediyoruz. Hemen hemen tam kadroları ile Real Madrid'e karşı oynadıkları son maçta da gördüğümüz gibi çok iyi basketbol oynayan bir rakibe karşı mücadele edeceğiz. Sahanın her iki tarafında da 40 dakika boyunca büyük bir efor sarf etmemiz gerekiyor. Bu, bize yüksek enerji verecek ve nihai hedefimiz olan maçı kazanmamızı sağlayacak. Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki muhteşem seyircimizden yine büyük bir destek bekliyoruz.”

Başarılı oyuncumuz Ercan Osmani ise karşılaşma ile ilgili şöyle konuştu: “Euroleague’de son dört haftaya girilirken Olympiacos galibiyetinin ardından Alba Berlin’i konuk ediyoruz ve bu maçtan da galibiyet ile ayrılmak hedefindeyiz. Son maçın son düdüğüne kadar mücadeleyi bırakmayacağız. Umarım Alba Berlin maçını da galibiyet ile tamamlayacağız...”