Anadolu Efes Spor Kulübü

Turkish Airlines Euroleague Play Off Maçları İçin #BenimYerimBurası Bilet Paketi...

Turkish Airlines EuroLeague’de playoff turuna dördüncü sıradan katılmayı ve ev sahibi avantajına sahip olmayı garantileyen Anadolu Efes, playoff turunda Barcelona Lassa karşısında ev sahibi olacağı ilk iki iç saha maçı için #BenimYerimBurası bilet paketi oluşturdu.

Mobilet uygulaması ve Mobilet web sitesinden satışa sunulan bilet paketi, 17 Nisan’daki birinci maç ve 19 Nisan’daki ikinci maça şimdiden yerini ayırtmak isteyen basketbolseverlerden büyük ilgi gördü. Zorlu ve heyecanlı maçları içeren bilet paketinin fiyatları ise 45 TL ile 150 TL arasında değişiyor.

Türk basketbolunun en çok kupa kazanan takımı Anadolu Efes, ülkemizi bir kez daha Turkish Airlines EuroLeague’de başarıyla temsil ediyor.

2018 - 2019 Turkish Airlines EuroLeague normal sezonunu dördüncü sırada bitirmeyi garantileyerek playoff turunda ev sahibi olma avantajına sahip olan Anadolu Efes, sezon boyunca Sinan Erdem Spor Salonu’nu dolduran basketbolseverler için iki maçlık bir bilet paketi oluşturdu.

#BenimYerimBurası bilet paketini satın alan basketbolseverler, playoff turunda Anadolu Efes’in Barcelona Lassa karşısında ev sahibi olacağı ilk iki karşılaşmayı yerinde izleyebilecekler. https://www.mobilet.com/event/benim-yerim-burasi-paketi-3842-d042 adresi ve Mobilet mobil uygulaması üzerinden satışa sunulan bilet paketine basketbolseverlerin ilgisi ise çok yüksek.

İlk maç 17 Nisan’da, ikinci maç ise 19 Nisan’da...

Ev sahibi avantajına sahip olduğu için seride 17 Nisan’daki birinci ve 19 Nisan’daki ikinci maçlara ev sahipliği yapacak olan Anadolu Efes, serinin uzaması halinde 1 Mayıs tarihinde beşinci maça da ev sahipliği yapacak. Serinin beşinci maça uzaması halinde bu karşılaşmanın biletleri de kısa süre içerisinde satışa sunulacak.

Anadolu Efes’in #BenimYerimBurası paket bilet fiyatları ise 45 TL ile 150 TL arasında değişiyor.

Anadolu Efes, takımlarına İspanya’nın Vitoria kentinde düzenlenecek olan Final Four organizasyonuna gitmek için destek vermek isteyen tüm taraftarlarını #BenimYerimBurası paketini almaya davet ediyor.

Etiketler:
  • Anadolu Efes
  • Playoff
  • Turkish Airlines Euroleague
  • Mobilet
F4 Tickets