Anadolu Efes Spor Kulübü

Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Okulları İstanbul’da Açılıyor...

Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Okulları, Anadolu Efes ve Türk basketboluna yeni yıldızlar kazandırmak ve Türkiye’de basketbol sevgisini daha geniş kitlelere yaymak adına ANKA Spor organizasyonu ile İstanbul’da açılıyor. Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Okulları’nda pek çok çocuk basketbol ile tanışırken, katılımcıların basketbol yetenekleri de ölçülecek. Basketbol Okulları’nda başarılı performans gösteren katılımcılar, ilerleyen dönemde Anadolu Efes altyapı takımlarına katılma fırsatı da bulabilecek. 5-15 yaş aralığındaki çocukların katılabileceği Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Okulları’nın ilk eğitim dönemi, Haziran ayı sonuna kadar devam edecek.

Bahçelievler, Beşiktaş, Tarabya, Beylikdüzü, Göztepe ve Bostancı olmak üzere İstanbul’un altı farklı noktasında basketbolcu adaylarını ağırlayacak olan Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Okulları’nda katılımlar, şube kontenjanı ile sınırlı olacak.

Okulların eğitim-öğretim dönemi içerisinde devam edecek ve ANKA Spor tarafından düzenlenecek Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Okulları, antrenman programları sayesinde katılımcıların Anadolu Efes altyapı takımları seviyesinde basketbol eğitimi almalarını, takım olma bilinci kazanmalarını, sporcu disiplinine sahip olmalarını ve özgüven kazanmalarını sağlayacak. Ayrıca katılımcıların sosyalleşmelerine ve derslerine daha rahat konsantre olmalarına destek olacak.

Başarılı katılımcılar, Anadolu Efes altyapı takımlarında oynama fırsatı yakalayacak...

Basketbol eğitimlerinin yanı sıra bazı Anadolu Efes maçlarına ve antrenmanlarına götürülecek olan genç basketbolcular, antrenmanlarda başarılı performans göstermeleri halinde Türkiye Basketbol Federasyonu Lisansı çıkarılarak ANKA Spor’un bünyesinde yer alan dört spor kulübünden birinin forması ile altyapı turnuvalarına da katılacak.

Başarılı performans gösteren adaylar ise ayrıca Anadolu Efes Spor Kulübü altyapı takımlarının seçmelerine davet edilecek.

Katılım için sağlık raporu gerekli olacak...

Basketbolcu adaylarının Basketbol Okulları’na kayıt olabilmeleri için veli beyanı ve geçerli sağlık raporu ibraz etmeleri gerekli olacak. Veliler, çocuklarını aylık ya da sezonluk olarak kayıt ettirebilecek.

Ayrıca Anadolu Efes Fan Club üyesi olan veliler, çocuklarının kayıt işlemleri sırasında yüzde 10 indirimden de faydalanabilecek.

Anadolu Efes Spor Kulübü’nün kar amacı gütmediği Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Okulları hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişiler, basketbol okullarının resmi sitesi https://www.anadoluefesbasketbolokullari.com/ adresini ziyaret edebilirler.

Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Okulları’nın gerçekleştirileceği salonlar ise şu şekilde olacak:

AVRUPA YAKASI

1- BEŞİKTAŞ ŞUBESİ

ÖZEL İSTEK ATANUR OĞUZ OKULLARI SPOR SALONU

Gayrettepe Mahallesi, Gazi Umur Paşa Sk. No:28, 34349
Beşiktaş/İstanbul

İletişim: 0532 566 03 75  info@anadoluefesbasketbolokullari.com

2- TARABYA ŞUBESİ

ÖZEL İSTEK KEMAL ATATÜRK OKULLARI SPOR SALONU

Tarabya Mh. Tarabya Bayırı Cad. No:60
Sarıyer/İstanbul

İletişim: 0532 566 03 75  info@anadoluefesbasketbolokullari.com

3- BEYLİKDÜZÜ ŞUBESİ

WORLDPOİNT YAŞAM MERKEZİ SPOR SALONU

Pınartepe Mahallesi, NO1/C NO 3, Akyurt Cd., 34500
Büyükçekmece / İstanbul 

İletişim: 0532 566 03 75  info@anadoluefesbasketbolokullari.com

4- BAHÇELİEVLER ŞUBESİ

MÜMTAZ TURHAN SOSYAL BİLİMLER LİSESİ SPOR SALONU

Fatih Caddesi Fevzi Çakmak Mahallesi, 34196
Bahçelievler / İstanbul

İletişim: 0532 566 03 75  info@anadoluefesbasketbolokullari.com

 

ANADOLU YAKASI

5- GÖZTEPE ŞUBESİ

GÖZTEPE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

Göztepe Mahallesi, Mustafa Kaya Sokağı No:15, 34730
Kadıköy/İstanbul

İletişim: 0532 566 03 75  info@anadoluefesbasketbolokullari.com

6- BOSTANCI ŞUBESİ

HAYRULLAH KEFOĞLU ANADOLU LİSESİ

Bostancı Mahallesi, Teyyareci Resmi Sok. No:1, 34744
Kadıköy/İstanbul

İletişim: 0532 566 03 75  info@anadoluefesbasketbolokullari.com