Anadolu Efes Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı...

Anadolu Efes yeni sezon hazırlıklarına bugün (18 Ağustos Pazartesi) Merter Tesisleri’nde yaptığı antrenman ile başladı.

Çalışma öncesinde yapılan tanışma toplantısının ardından coach Ivkovic yönetimindeki antrenmana yeni transferlerden Dontaye Draper, Stratos Perperoglou, Matt Janning ile Deniz Kılıçlı, Emircan Koşut, Okben Ulubay, Burakcan Yıldızlı, Efekan Coşar, Oğulcan Baykan, Berk Demir ve Furkan Korkmaz katıldı.

A Milli Takım’da bulunan Doğuş Balbay, Cedi Osman ve yeni transferimiz Cenk Akyol, Sırp Milli Takımı’nda bulunan Nenad Krstic, Hırvat Milli Takımı’nda bulunan Dario Saric ve Karadağ Milli Takımı’nda yer alan Milko Bjelica lacivert beyazlı ekibe Dünya Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonası ön elemeleri sonrasında katılacaklar.

Aşil tendonundan ameliyat olan Birkan Batuk arkadaşları ile buluşup antrenmanı takip ederken, hafif sakatlığı bulunan Ramazan Tekin de ilk çalışmada yer almadı. Özel işleri için izin alan yeni transferlerimizden Stephane Lasme de yarın takıma dahil olacak.

Anadolu Efes çalışmalarını Pazar gününe kadar sürdürecek ve 24 Ağustos Pazar günü ikinci etap çalışmaları için Slovenya’nın Kranjska Gora kentine gidecek.

Lacivert beyazlı ekip burada Slovenya’nın Union Olimpija, Helios ve Lasko ve Çek Cumhuriyeti’nin Nymburk takımları ile birer hazırlık maçı yapacak ve sonrasında yurda dönerek hazırlıklarına İstanbul’da devam edecek.

Etiketler:
  • Anadolu Efes