Anadolu Efes Fan Club'a Hemen Üye Ol · Üye Girişi
· Üyelik Aktivasyon
Anadolu Efes Spor Kulübü’nden Açıklama...

Türkiye Basketbol Federasyonu’nun, 2021 - 2022 sezonu maçlarının %50 kapasiteyle seyircili oynanacağını açıklamasının ardından taraftarlarımızla bir kez daha buluşacak olmaktan dolayı büyük mutluluk yaşıyoruz.

Yeni sezon için maç bileti satışlarımız, Eylül ayı içinde biletleme partnerimiz Mobilet’in internet sitesi www.mobilet.com adresinde başlayacaktır.

Maç biletlerimiz, sosyal mesafe ve hijyen kuralları uyarınca sadece dijital ortamda satılacak, taraftarlarımız daha önceki sezonlarda olduğu gibi salonumuza dijital biletleri ile gerekli hijyen tedbirlerini alarak giriş yapabilecektir.

Türkiye Basketbol Federasyonu’nun yönlendirmeleri doğrultusunda olası seyircisiz oynama ve/veya seyirci kapasitesi değişimlerinde taraftarlarımızı mağdur etmemek adına 2021 - 2022 sezonu için kombine satışı yapmayacağımızı da üzülerek paylaşmak durumundayız.

Tüm basketbolseverleri, Turkish Airlines EuroLeague ve ING Basketbol Süper Ligi’nin son şampiyonu olan takımımızla buluşmaları için Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki maçlarımıza bekliyoruz.

Saygılarımızla,
Anadolu Efes Spor Kulübü