Anadolu Efes Spor Kulübü “Socrates Dergi 78. Sayı Dergi Hediyeli Yarışma” Katılım Koşulları

 1. Bu yarışma 23.09.2021 - 24.09.2021 tarihleri arasında Anadolu Efes Spor Kulübü tarafından düzenlenmektedir.
 2. Katılımcılar, Anadolu Efes Spor Kulübü resmi Twitter ve Instagram hesaplarında yayınlanan “Socrates Dergi 78. Sayı Dergi Hediyeli Yarışma” sosyal medya paylaşımına cevaben duygularını yorum olarak yazarak, aynı yoruma bir kişiye ait olan Twitter/Instagram hesabını etiketleyerek ve Anadolu Efes Spor Kulübü resmi Twitter ve Instagram hesaplarını (https://twitter.com/AnadoluEfesSK ve https://instagram.com/AnadoluEfesSK) takip ederek yarışmaya katılacaklardır.
 3. Paylaşımlar; Anadolu Efes Spor Kulübü’nün oluşturduğu özel jüri tarafından, 24.09.2021 tarihinde yarışmanın sonlanmasının ardından, katılımcıların “EuroLeague Şampiyonluğumuzu Anlatan Bir Yazı Yazsan Başlığı Ne Olurdu?” hakkında hissettikleri duyguları anlattıkları etkili yorumlar ana fikre uygunluk, yaratıcılık, kompozisyon ve özgünlük unsurlarına göre değerlendirilecektir.
 4. Jürinin yorumları eksiksiz bir şekilde değerlendirebilmesi için yorum yazarak yarışmaya katılacak katılımcıların sosyal medya hesaplarının “gizli/özel” hesap olmaması gerekmektedir. “Gizli/özel” hesaplardan yazılacak yorumların değerlendirilmeye alınmamasından Anadolu Efes Spor Kulübü sorumlu değildir.
 5. Jüri değerlendirmesi sonucu; 15 kişi paylaştıkları etkili yorumlara göre Socrates Dergi 78. sayı kazanacaktır.
 6. Sonuçlar 24.09.2021 tarihinde Anadolu Efes Spor Kulübü resmi Instagram, Twitter, hesaplarında yayınlanacaktır.
 7. Anadolu Efes Spor Kulübü yarışma sonucunda kazanan katılımcılarla iletişim kuracaktır. İletişim, yarışmaya katılım sırasında kullanılan/verilen hesap ve/veya iletişim bilgileri üzerinden gerçekleşecektir. Verili bilgilerin doğruluğu ve geçerliliğinin sorumluluğu katılımcılara aittir. İletişim kurulamaması nedeniyle ikramiye teslim edilememesinden ve talihlinin yarışmaya katılamamasından Anadolu Efes Spor Kulübü sorumlu değildir.
 8. Kullanıcılar yarışmaya katıldığında Anadolu Efes Spor Kulübü kullanıcı bilgilerinin yarışma için kullanım hakkına sahip olur.
 9. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Anadolu Efes Spor Kulübü katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve/veya kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
 10. Kampanyaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
 11. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 12. Anadolu Efes Spor Kulübü yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve/veya internet erişimlerinden ve/veya her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve/veya zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 13. Kazanan kişiler, sosyal medya kullanıcı isimlerinin Anadolu Efes Spor Kulübü sosyal medya hesapları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
 14. Yarışmaya katılanlar işbu “Socrates Dergi 78. Sayı Dergi Hediyeli Yarışma” Katılım Koşulları’nı okuyup kabul etmiş sayılırlar. Anadolu Efes Spor Kulübü katılımcıların, “Socrates Dergi 78. Sayı Dergi Hediyeli Yarışma” Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve/veya denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
 15. Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Anadolu Efes Spor Kulübü’nün her türlü kayıtları esas alınacaktır.
 16. Anadolu Efes Spor Kulübü işbu “Socrates Dergi 78. Sayı Dergi Hediyeli Yarışma” Katılım Koşulları’nı ve/veya kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır.
 17. Koşullar ve kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.