Anadolu Efes Spor Kulübü

Ataman: ''Taraftarımız ile bütünleşerek Barcelona’da kaybettiğimiz maçın rövanşını almalıyız...''

Turkish Airlines Euroleague 25. hafta maçında 8 Mart 2019, Cuma günü İspanya’nın Barcelona Lassa takımını konuk edecek olan Anadolu Efes’te baş antrenör Ergin Ataman karşılaşma ile ilgili görüşlerini şöyle açıkladı:

“Barcelona Lassa’nın çok tecrübeli bir antrenörü ve her pozisyonda yıldızlar ile dolu bir kadrosu var. Son haftalarda müthiş bir çıkış yakaladılar. Barcelona Lassa ile aynı puandayız. Her zamanki gibi taraftarımız ile bütünleşerek maçı büyük bir enerji ile oynamamız, sert savunma yaparak ve akıllı hücum ederek mutlaka Barcelona’da kaybettiğimiz maçın rövanşını almamız gerekiyor.”


Oyuncumuz Brock Motum ise karşılaşma ile ilgili şöyle konuştu: “Barcelona Lassa ile sıralama açısından çok önemli bir maça çıkacağız. Play-off’lara en az dördüncü sıradan yükselmek istiyoruz. Barcelona Lassa, son dönemde çok iyi basketbol oynuyor. Maçın başından sonuna kadar savaşmaya hazır olmalıyız ve 40 dakika boyunca sert basketbol oynamalıyız. Müthiş taraftarımızın her zamanki gibi bize destek olarak ekstra enerji vermesine ihtiyacımız var.”

Etiketler:
  • Anadolu Efes
  • Turkish Airlines Euroleague
  • Barcelona Lassa
  • Brock Motum
  • Ergin Ataman
F4 Tickets