Anadolu Efes Spor Kulübü

Taraftarımızı Mutlu Edecek ‘Zirve Rekabeti’ Bilet Paketi...

Turkish Airlines EuroLeague’deki pek çok maçını kapalı gişe oynayan ve 11. hafta’yı EuroLeague lideri olarak tamamlayan Anadolu Efes, taraftarlarını çok mutlu edecek bir bilet paketi hazırladı.

Anadolu Efes’in Sinan Erdem Spor Salonu’nda sırasıyla CSKA Moskova, Maccabi FOX Tel Aviv ve Khimki Moskova’yı ağırlayacağı üç Turkish Airlines EuroLeague karşılaşmasını kapsayan Zirve Rekabeti Bilet Paketi’ne şu adresten ulaşılabiliyor: https://www.biletix.com/etkinlik/YEP27/TURKIYE/tr

Anadolu Efes taraftarlarının kombinelere gösterdiği yoğun ilgi sebebiyle bilet paketinde sadece iki tribün kategorisinden satış yapılabiliyor. Bu kapsamda Zirve Rekabeti Bilet Paketi’nin fiyatları ise 51 TL ve 135 TL.

Bilet paketinde yer alan karşılaşmaların tarihleri şu şekilde:

- 20 Aralık 2019 Cuma, 20.30: Anadolu Efes - CSKA Moskova
- 26 Aralık 2019 Perşembe, 20.30: Anadolu Efes - Maccabi FOX Tel Aviv
- 3 Ocak 2020 Cuma, 20.30: Anadolu Efes - Khimki Moskova

​​Basketbolseverlerin evlerine mutlu bir şekilde gitmesini sağlayacak pek çok etkinliğin gerçekleştirileceği bu üç maçta Anadolu Efes Spor Kulübü Maskotu da Çaylak da gösterileri ile birlikte yer alacak.

Anadolu Efes, bu üç maç için şimdiden yerini ayırtmak isteyen, takımları ile birlikte 2019’u sonlandırıp 2020’ye merhaba demek isteyen tüm taraftarlarını Zirve Rekabeti Bilet Paketi’ni almaya davet ediyor.