Anadolu Efes Spor Kulübü

Taraftarlarımızla buluştuk...

Anadolu Efes Spor Kulübü, ÖzdilekPark İstanbul’da taraftarlarıyla buluştu. Sportive’in 2 sezondur forma ve spor giyim partneri olduğu Anadolu Efes Spor Kulübü’nün yeni sezonda giyeceği lisanslı ürünlerin de tanıtıldığı taraftar buluşmasına basketbolseverlerin ilgisi çok yoğun oldu. Taraftarlar, etkinliğin başlamasından saatler önce sıra oluşturdu.

Anadolu Efes Spor Kulübü’nün 16 oyuncusunun hazır bulunduğu etkinlikte basketbolcular Sportive tarafından üretilen lisanslı ürünleri taraftarları için imzaladı. Ayrıca Anadolu Efes’in tarihinde 12. kez kazandığı Cumhurbaşkanlığı Kupası da ziyaretçilerin fotoğraf çektirebilmesi için sergilendi.

Bu yıl İstanbul’da 5. yaşını kutlayan ÖzdilekPark İstanbul’da gerçekleşen etkinlikte Anadolu Efes’in sesi olarak bilinen Anonsör Mustafa Özben’le birlikte takımın maskotu Çaylak da taraftarları coşturdu.

Basketbolseverler, Sportive tarafından üretilen Anadolu Efes Spor Kulübü maç formaları ve lisanslı ürünlerine Sportive ÖzdilekPark İstanbul mağazasının yanı sıra www.sportive.com.tr adresinden ulaşabiliyor.

 

Etiketler:
  • İmza Günü
  • Sportive
F4 Tickets