Creasoup - ingeniously delicious
Tarih: 11 Eylül 2017

Yeni Sezonda Sinan Erdem Spor Salonu’ndayız...

Anadolu Efes Spor Kulübü’nün 2017-2018 sezonundan itibaren iç saha maçlarını oynayacağı spor salonu belli oldu. Anadolu Efes, Turkish Airlines Euroleague ve Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi karşılaşmalarını, yeni sezon itibarıyla Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynayacak. Anadolu Efes’in 2017-2018 sezonu kombinelerinin satışı ise www.tixbox.com.tr üzerinden devam ediyor.
Yeni Sezonda Sinan Erdem Spor Salonu’ndayız...

Kurulduğu günden bu yana Türkiye’de basketbolun sevilmesinde en büyük paya sahip olan Anadolu Efes Spor Kulübü’nün Abdi İpekçi Spor Salonu’ndan sonraki evi Sinan Erdem Spor Salonu oldu.

Kulübün yeni salonu belli olmamasına rağmen kombinelere büyük ilgi gösteren ve şimdiden bir önceki sezonun kombine sayısının üzerine çıkılmasını sağlayan taraftarlar, takımlarını Sinan Erdem Spor Salonu’nda destekleyecek.

Yeni sezon kombinelerinin satışı devam ediyor...

Anadolu Efes’in 2017-2018 sezonu boyunca basketbolseverlere konforlu ve eğlenceli bir maç deneyimi sunacağı Sinan Erdem Spor Salonu’na yapılan geçişle birlikte yeni sezon kombinelerinin satışına www.tixbox.com.tr üzerinden devam ediliyor.

Anadolu Efes Fan Club üyeleri, Sinan Erdem Spor Salonu için yapacakları kombine alışverişlerinde de yüzde 20 indirimden yararlanma hakkına sahip olacak.

Basketbolseverler, iOS App Store ve Google Play Store üzerinden Anadolu Efes Spor Kulübü Mobil Uygulaması’nı indirerek saniyeler içerisinde Fan Club üyesi olabiliyor.

Sinan Erdem Spor Salonu için satışa sunulan kombinelerin fiyatları ise şu şekilde belirlendi:

KATEGORİ KOMBİNE FİYATI EFES FAN CLUB İNDİRİMİ (%20)
P1 4500 TL 3600 TL
P2 3750 TL 3000 TL
S1 2250 TL 1800 TL
S2 1400 TL 1120 TL
T1 975 TL 780 TL
T2 550 TL 440 TL
T3 300 TL 240 TL


Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki localardan kombine satın almak isteyen taraftarlar ise loca fiyatlarını TIXBOX müşteri hizmetlerinden öğrenebilecekler.

Daha önce satın alınan kombineler, Sinan Erdem Spor Salonu için de geçerli olacak...

2017-2018 sezonu öncesinde ilk olarak Abdi İpekçi Spor Salonu için satışa sunulan kombineler, kombine alınan tribün kategorisine eşdeğer olarak Anadolu Efes’in Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki maçları için de geçerli olacak.

Kombine sahibi taraftarlar, 22 - 23 - 24 Eylül günlerinde veya 3 Ekim’de Darüşşafaka Basket ile oynanacak hazırlık karşılaşmasında Sinan Erdem Spor Salonu’na gelerek yeni koltuklarının yerini görebilecek.

Ayrıca kombine sahibi taraftarlar, kendileri için atanan koltuklarının yerini aynı kategoride değiştirme, farklı bir tribün kategorisine geçme ve dilerlerse kombinelerini ücretsiz iptal etme hakkına da sahip olacaklar.

Kombinelerini iptal etmek isteyen taraftarlar ise bu işlemi TIXBOX müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilecekler.

Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki koltuğunu görmek, koltuğunun yerini değiştirmek ve kombine satın almak isteyen basketbolseverler, gerekli açıklamaları www.anadoluefessk.org üzerinden de takip edebilirler.